Strona Poprzednia
O Firmie
Adresy Kontaktowe
e-mail

Oferta
PROTO-DENS
 

Nowe Usługi

I. Procera AllCeram

Od dawna starano się przywrócić funkcję i piękno naturalnych zębów. Procera AllCeram robi to najwierniej-lepsza jest tylko natura. Tajemnicą Procera AllCeram jest wyjątkowa kombinacja mocy i piekna.
Procera AllCeram
W ciągu ostatnich kilku lat, ta nowa technologia ulepszyła całoceramiczne korony, które do tej pory nie były dostatecznie mocne i trwałe, by mogły być stosowane powszechnie.
Procera AllCeram jest ceramiczną czapką, która powstaje w wyniku bardzo ścisłego "upakowania" cząsteczek tlenku aluminium.
Proces ten jest znany jako Procera i dzięki niemu produkcja czapek odbywa się na skalę przemysłową. Gwarantuje on, że każda czapka jest idealnie dopasowana, pozbawiona porowatości i bardzo mocna. Jest nieprzezroczysta a jednocześnie ma zdolność przewodzenia światła.
Dzięki sile i mocy czapki, Procera AllCeram jest polecana do uzupełnień protetycznych wszystkich rodzajów zębów.
Coraz więcej pacjentów chce mieć korony i mosty nie zawierające metalu. Procera AllCeram wykonana jest z materiału biozgodnego (porównywalnego z tytanem), który maksymalnie eliminuje ryzyko alergii.
Przewodząca światło, czapka daje wyjątkowe możliwości estetyczne. Najlepiej można je wykorzystać stosując porcelanę Procera AllCeram Porcelain, która została specjalnie stworzona i dopasowana do przewodzenia światła i fluoroscencji czapki.
Porcelana Procera AllCeram otwiera nowy rozdział w historii porcelany dentystycznej.
 
 
Moc i wytrzymałość różnych całoceramicznych materiałów dentystycznych
W celu sprawdzenia i udokumentowania właściwości Procera AllCeram została poddana licznym testom w ciągu ostatnich lat.
Najciekawsze badania porównawcze dotyczą wytrzymałości na zginanie (flexural strength), która mierzona dla Procera AllCeram wynosi 687 Mpa.
(WC Wagner; TM Chu, Biaxial flexural strength and indentation fracture toughness of three new dental core ceramics; The Journal of Prosthetic Dentistry, August 1996)
5-letnia gwarancja, jaką oferujemy na Procera AllCeram jest dowodem naszego przekonania o najwyższej jakości tego produktu.
Procera
 
 
Procera
 
 
 
 

II. Inne najnowocześniejsze rozwiązania protetyczne stosowane w świecie /dostępne w naszych gabinetach stomatologicznych i laboratorium protetycznym/:

 1. IN-CERAM - pełnoporcelanowe korony i mosty na szkle
 2. Korona porcelanowa na tytanie
 3. Korona porcelanowa na złocie galwanicznym / czystość złoto 99,9 /
 4. Plomby porcelanowe INLAY-ONLAY
 5. Plomby porcelanowe INLAY-ONLAY na podkładzie szklanym
 6. Plomby porcelanowe INLAY-ONLAY na podkładzie ze złota galwanicznego
 7. Proteza szkieletowa z tytanu
 8. Proteza całkowita z płytą tytanową
 9. Proteza całkowita z płytą tytanową i zębami porcelanowymi
 10. Proteza antyalergiczna ze złota galwanicznego
 11. Proteza antyalergiczna ze złota galwanicznego z zębami porcelanowymi
 12. Spawanie laserem tytanu i innych metali
 13. Rekonstrukcje protezy tytanowej
 
TYTAN – jest metalem bardzo lekkim, biozgodnym, niedrażniącym tkanek, dokładnie przylegającym do podłoża.
PROTEZY GALWANICZE – nie drażnią tkanek jamy ustnej, polecane szczególnie u osób skłonnych do alergii. Korony i mosty wykonane ze złota galwanicznego cechują się bardzo dużą dokładnością.
 
 
 
 

III. Pełnoporcelanowe korony i mosty IN-CERAM ALUMINA

Uzupelnienia
 
Pełnoporcelanowe korony i mosty /bez podłoża metalowego/ wykonane metodą IN-CERAM ALUMINA dają super kosmetyczny efekt, z tego względu polecane są szczególnie w odcinku przednim. Są biozgodne w środowisku jamy ustnej oraz perfekcyjnie dokładne /20 - 40 m/.