Strona Poprzednia
O Firmie
Adresy Kontaktowe
e-mail

Oferta
PROTO-DENS

Więcej aktualnych informacji
znajdziesz w nowym serwisie
Kliniki Implantologii i Ortodoncji HAHS
www.hahs.pl


 
Implanty
 

Procera AllCeram - całoceramiczna korona na każdy ząb

Od dawna starano się przywrócić funkcję i piękno naturalnych zębów. Procera AllCeram robi to najwierniej-lepsza jest tylko natura. Tajemnicą Procera AllCeram jest wyjątkowa kombinacja mocy i piekna.
Procera AllCeram
W ciągu ostatnich kilku lat, ta nowa technologia ulepszyła całoceramiczne korony, które do tej pory nie były dostatecznie mocne i trwałe, by mogły być stosowane powszednie.
Procera AllCeram jest ceramiczną czapką, która powstaje w wyniku bardzo ścisłego "upakowania" cząsteczek tlenku aluminium.
Proces ten jest znany jako Procera i dzięki niemu produkcja czapek odbywa się na skalę przemysłową. Gwarantuje on, że każda czapka jest idealnie dopasowana, pozbawiona porowatości i bardzo mocna. Jest nieprzezroczysta a jednocześnie ma zdolność przewodzenia światła.
Dzięki sile i mocy czapki, Procera AllCeram jest polecana do uzupełnień protetycznych wszystkich rodzajów zębów.
Coraz więcej pacjentów chce mieć korony i mosty nie zawierające metalu. Procera AllCeram wykonana jest z materiału biozgodnego (porównywalnego z tytanem), który maksymalnie eliminuje ryzyko alergii.
Przewodząca światło, czapka daje wyjątkowe możliwości estetyczne. Najlepiej można je wykorzystać stosując porcelanę Procera AllCeram Porcelain, która została specjalnie stworzona i dopasowana do przewodzenia światła i fluoroscencji czapki.
Porcelana Procera AllCeram otwiera nowy rozdział w historii porcelany dentystycznej.
 
 
Moc i wytrzymałość różnych całoceramicznych materiałów dentystycznych
W celu sprawdzenia i udokumentowania właściwości Procera AllCeram została poddana licznym testom w ciągu ostatnich lat.
Najciekawsze badania porównawcze dotyczą wytrzymałości na zginanie (flexural strength), która mierzona dla Procera AllCeram wynosi 687 Mpa.
(WC Wagner; TM Chu, Biaxial flexural strength and indentation fracture toughness of three new dental core ceramics; The Journal of Prosthetic Dentistry, August 1996)
5-letnia gwarancja, jaką oferujemy na Procera AllCeram jest dowodem naszego przekonania o najwyższej jakości tego produktu.
Procera
 
 
Procera
 
 

Więcej informacji

 
 
Nowość