Strona Poprzednia
O Firmie
Adresy Kontaktowe
e-mail

Oferta
PROTO-DENS

Więcej aktualnych informacji
znajdziesz w nowym serwisie
Kliniki Implantologii i Ortodoncji HAHS
www.hahs.pl


Implanty umożliwiają trwałe odtworzenie brakujących zębów!
Odzyskasz swój naturalny uśmiech!

IMPLANT to śrubka, która zastępuje korzeń zęba, do której przymocowuje się koronę zęba. Implant jest wykonany z tytanu, co pozwala mu na szybkie zrośnięcie się z kością i czyni go naturalnym, bardzo stabilnym podłożem dla przyszłego zęba.
Implant
 
 

LECZENIE IMPLANTOLOGICZNE W NASZEJ KLINICE OBEJMUJE:

(Implanty Brånemark System, Replace System i tymczasowe IPI)

1. Zęby na implantach w 1 dzień:

  • Implanty tymczasowe IPI Steri Oss (cienkie, stożkowe śruby wykonane z tytanu) - wszczepia się je pomiędzy implanty ostateczne podczas tego samego zabiegu, by następnie zamocować na nich most tymczasowy zapewniający estetyczny wygląd na czas zrastania się implantu stałego z kością.
  • Implanty natychmiastowe Replace Select (mają anatomiczny kształt) - przeznaczone do uzupełnień zębów przednich i przedtrzonowców do czwórki włącznie, można na nie od razu nałożyć koronę.
  • Brånemark Novum (przykręcany most w żuchwie na 3 implantach) - stosowany w przypadku bezzębnej żuchwy. Implanty wszczepia się rano, a po południu przykręca się do nich na stałe most.

2. Leczenie implantologiczne dwuetapowe:

I etap - wszczepienie implantu stałego (Branemark).
II etap - (po zintegrowaniu się implantu z kością: 3-6 miesięcy) - osadzenie korony właściwej zęba.
 
 

Implanty Brånemark System

 

Nowe wszczepione zęby

Implanty Branemark System
Jeśli straciłeś jeden lub kilka zębów, może będzie można umieścić implant (wszczep)? Wiele lat badań i doświadczeń doprowadziło do możliwości zastąpienia utraconych korzeni przez tzw. implanty. Dzięki zastosowaniu tej metody, nowe zęby osadzone są w kości i funkcjonują zupełnie jak naturalne zęby.
 
 

Bezpieczny zabieg

Szwedzka metoda wszczepów Brånemark System - oryginalny system wszczepów dentystycznych - przyszedł dotychczas z pomocą ok. 600 000 ludzi na całym świecie. Metoda ta jest już w stanie przywrócić Ci możliwość żucia i stworzyć poczucie odzyskania utraconych naturalnych zębów. Nie ma w tym nic dziwnego zatem, że zapotrzebowanie na zabiegi implantacyjne rośnie każdego roku.
Zabieg wykonujemy przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Dzięki temu jest on całkowicie bezbolesny. Narkozę stosujemy rzadko i tylko u pacjentów, u których występują przeciwwskazania do znieczulenia miejscowego. Można spodziewać się, że w ciągu kilku dni po zabiegu pojawiać się będą nieznaczne dolegliwości, ale zwykle nie są one większe jak po usunięciu zęba.
 
Implanty Branemark System
 

Dobrze zorganizowany system

Produkty Brånemark System dzielimy na platformy wąską, regularną i szeroką. Ułatwia to zaplanowanie leczenia w różnych przypadkach. Platformom przyporządkowane są również odpowiednie instrumenty i komponenty Brånemark System.
 
 

Wiele korzyści

  • Możesz rozmawiać i śmiać się bez skrępowania. Twoje nowe zęby są mocno zakorzenione i wydają się po prostu być Twoimi naturalnymi zębami
  • Możesz bez żadnego problemu jeść, co tylko zechcesz
  • Jest to pewna i niezawodna metoda wykonania zabiegu
  • Odzyskasz swój naturalny uśmiech
  • Nie zachodzi potrzeba spiłowania przyległych, zdrowych zębów
  • Uzyskasz pomoc i poradę na całym świecie.
 
Implanty Branemark System
 

Rozwiązania:

 

Zobacz również:

 

Zapraszamy do kliniki HAHS PROTODENS. Podjęcie leczenia w naszej klinice jest znakomitą okazją do zwiedzenia stolicy Pomorza Zachodniego. Szczecin oferuje wiele atrakcyjnych możliwości spędzenia czasu wolnego od zabiegów.

 

 
Nowość