Strona Poprzednia
O Firmie
Adresy Kontaktowe
e-mail

Oferta
PROTO-DENS
 
Implanty
 

Rehabilitacja

Solux

  • Naświetlania lampą solux działają uśmierzająco na ból w nerwobólach i przeczulicy. Naświetlania stosuje się także w stanach zapalnych tkanek miękkich oraz leczeniu trudno gojących się ran.

Terapia prądowa:

  • Jonoforeza (Jonoforeza polega na wprowadzeniu do ustroju związków chemicznych za pomocą prądu stałego. Jonoforeza ma zastosowanie w różnego rodzaju bólach, stanach zapalnych, skurczach mięśni, obrzękach, grzybicach, bliznach, zrostach oraz w wielu innych stanach chorobowych.)
  • DDM (Prądy diadynamiczne stosuje się najczęściej w następujących stanach chorobowych : zespoły bólowe w przebiegu choroby zwyrodnieniowej stawów kręgosłupa, choroba zwyrodnieniowa stawów skroniowo-żuchwowych, nerwobóle / m.in. nerwobóle nerwu trójdzielnego, rwa kulszowa /, migrena, zapalenia okołostawowe, półpasiec, odmroziny, zanik mięśni z niedoczynności i inne.

Terapuls

  • Impulsowe pole magnetyczne o wielkiej częstotliwości wykorzystuje się m.in. w chorobie zwyrodnieniowej stawów kręgosłupa, chorobie zwyrodnieniowej dużych stawów, reumatoidalnym zapaleniu stawów, urazach sportowych wiązadeł mięśni, ścięgien i stawów, trudno gojących się ranach i oparzeniach, nerwobólach nerwu kulszowego.

Ultradźwięki

  • Ultradźwięki wywołują w ustroju ludzkim wiele zmian spowodowanych działaniem ich energii. Zmiany te występują w tkankach w chwili nadźwiękawiania i związane są bezpośrednio z działaniem energii ultradźwięków, wywołującej wiele zmian fizycznych i chemicznych ograniczonych do miejsca jej oddziaływania. Wskazania do stosowania ultradźwięków to m.in. : choroby zwyrodnieniowe stawów, bóle pleców i krzyża, ostroga kości piętowej, nerwoból nerwu trójdzielnego, szczękościsk, blizny.
 
 
Nowość